U NÁS JAKO DOMA

Chalupa Šibřinka

Chalupa Šibřinka a její zahrada


Ložnice a pokoje

Chalupa je koncipována a vybavena v duchu horské chalupy. Vstup je prostřední částí chalupy. V předsíňce za vchodovými dveřmi je prostor na Vaše lyže během zimní sezóny. Po levé straně je kuchyně s jídelnou a veškerým vybavením pro vaření a přípravu jídel. Po pravé straně obývací pokoj se sedací soupravou, křesly, TV, kabelovým připojením k internetu, ...

V patře jsou 2 ložnice, jedna ložnice se 4 lůžky  a druhá ložnice se 4 lůžky. V přízemí v obývacím pokoji je rozkládací pohovka. V ložnicích jsou noční stolky s lampičkami, komody a skříně na odkládaní vašich věcí.

V přízemí na chodbě jsou připraveny vedle kotlů, kde je nejtepleji, ramínka k sušení promáčeného oblečení z lyžování v zimě a promáčeného oblečení z deště v létě.

Na chodbě pod schody do patra je umístěný stůl s informačními letáky a mapami, které Vám mohou velmi usnadnit řešení programu na horách v zimě i létě, v krásném počasí i tom špatném. K dispozici jsou podrobné turistické mapy regionu.

Sociální zařízení

Sociální zařízení je v přízemí objektu. Společné WC s umyvadlem a sprchovým koutem (integrované rádio). Sušáky na prádlo Vám zajistí možnost sušení nejen mokrých ručníků, ale především v zimě promáčených věcí od sněhu.

Vytápění

Celý objekt je vytápěný ústředním plynový topením, které zajišťuje veškerý komfort, zejména po návratu v zimě z lyžování a obecně z namáhavých túr, kdy je host unavený.

Kombinovaný ohřev vody (plyn a elektřina).

Doprava, parkování: 

Parkování je možné přímo u objektu chalupy v rámci rozsáhlé zahrady objektu - zpevněná příjezdová cesta. Možnost dvou parkovacích míst. Děkujeme moc, že neparkujete na travnatých plochách. Příjezdová cesta vede přímo z hlavní komunikace v obci Bělá pod Pradědem - Domašov, naproti České pošty přes říčku Bělá a vedle autobusové zastávky Domašov - pošta směr Jeseník.

Vjezd na pozemek Chalupy Šibřinka je za mostem přes říčku Bělou ve směru z Červenohorského Sedla na Jeseník na úrovni autobusové zastávky Domašov - pošta.

Kuchyně:

- kuchyňská linka s plynovým sporákem a elektrickou, horkovzdušnou troubou Mora

- mikrovlnná trouba Sencor

- rychlovarná konvice Braun

- tyčový mixér + příslušenství Sencor

- toastovač se třemi typy pečících desek (vafle, toasty, ... ) Sencor

- sada nerezových hrnců TESCOMA a teflonových pánví

- chladnice s mrazákem Samsung

-  2 stoly s 10 židlemi - borovicový masív.

- automatický kávovar DeLongi ECAM Magnifica SMART 250.31

Vybavení obývacího pokoje:

- rozkládací sedací souprava

- 2 křesla

- konferenční stolek

- stůl s 3 židlemi

- SMART 4K TV Sony KD-55XG8096 s kabelovou televizí

- internet + wifi (dosah v chalupě i na pozemku v blízkosti chalupy - pergola, ohniště).

Venkovní posezení vybavené osvětlením nejen pro posezení za teplých letních večerů - zahradní nábytek pod pergolou, ohniště malé s roštem a velké s lavicemi, houpací lavice, k dispozici zahradní gril s udírnou a příslušenstvím.

ÚKLID:

 Dle pravidla - "DO JAK UKLIZENÉ CHALUPY A NA JAK UKLIZENÝ POZEMEK HOST PŘÍJDE, A JAKÉ ZÁSOBY NALEZNE, V TAKOVÉM STAVU UKLIZENOSTI A ZÁSOB  CHALUPU A POZEMEK OPOUŠTÍ PŘI ODJEZDU."


Příjezd na pobyt (check in): 

- nejdříve od 15.00 hodin
Odjezd z pobytu (check out): 
- nejpozději do 10.00 hodin


Děkujeme našim klientům, že dodržují časy příjezdů a odjezdů na Chalupu Šibřinka a jsou tak ohleduplní k ubytovaným hostům před nimi a ubytovaným hostům po nich. Jsou tak i ohleduplní i k nám, jelikož celá chalupa i pozemek se musí po každém turnusu připravit na následující turnus. Moc děkujeme :-)