U NÁS JAKO DOMA

Chalupa Šibřinka

Chalupa Šibřinka a její zahrada


Ložnice a pokoje

Chalupa je koncipována a vybavena v duchu horské chalupy. Vstup je prostřední částí chalupy. V předsíňce za vchodovými dveřmi je prostor na Vaše lyže během zimní sezóny. Po levé straně je kuchyně s jídelnou a veškerým vybavením pro vaření a přípravu jídel. Po pravé straně obývací pokoj se sedací soupravou, křesly,  Smart TV, kabelovým připojením k internetu, ...

V patře jsou 2 ložnice, jedna ložnice se 3 lůžky a druhá ložnice s 5 lůžky. V přízemí v obývacím pokoji je rozkládací pohovka. V ložnicích jsou noční stolky s lampičkami, komody  na odkládaní vašich věcí a psací stůl při potřebě práce na notebooku.

V přízemí na chodbě jsou připraveny vedle kotlů, kde je nejtepleji, ramínka k sušení promáčeného oblečení z lyžování v zimě a promáčeného oblečení z deště v létě.

Na chodbě pod schody do patra je umístěný stůl s informačními letáky a mapami, které Vám mohou velmi usnadnit řešení programu na horách v zimě i létě, v krásném počasí i tom špatném. K dispozici jsou podrobné turistické mapy regionu.

Sociální zařízení

Sociální zařízení je v přízemí objektu. Společné WC s umyvadlem a sprchovým koutem (integrované rádio). Sušáky na prádlo Vám zajistí možnost sušení nejen mokrých ručníků, ale především v zimě promáčených věcí od sněhu.

Vytápění

Celý objekt je vytápěný ústředním plynový topením, které zajišťuje veškerý komfort, zejména po návratu v zimě z lyžování a obecně z namáhavých túr, kdy je host unavený.

Kombinovaný ohřev vody (plyn a elektřina).

Doprava, parkování: 

Parkování je možné přímo u objektu chalupy v rozsáhlé zahrady objektu - zpevněná příjezdová cesta pro 2 osobní vozidla. Děkujeme moc, že neparkujete na travnatých plochách a pod pergolou (přístřeškem) u chalupy - v zemi jsou pod ní instalovány inženýrské sítě a jejich poškození zaparkováním vozidla i přes upozornění je hrazeno klientem. Moc děkujeme za pochopení

Příjezdová cesta vede přímo z hlavní komunikace v obci Bělá pod Pradědem - Domašov, vedle autobusové zastávky Domašov - rozcestí směr Jeseník.

Vjezd na pozemek Chalupy Šibřinka je za mostem přes řeku Bělou ve směru z Červenohorského Sedla na Jeseník na úrovni autobusové zastávky Domašov - rozcestí.

Kuchyně:

- kuchyňská linka s plynovým sporákem a elektrickou, horkovzdušnou troubou    Mora

- mikrovlnná trouba Sencor

- rychlovarná konvice Braun

- tyčový mixér + příslušenství Sencor

- toastovač se třemi typy pečících desek (vafle, toasty, ... ) Sencor

- sada nerezových hrnců TESCOMA a teflonových pánví

- beznámrazová chladnice s mrazákem Samsung

-  2 stoly s 10 židlemi - borovicový masív.

- automatický kávovar DeLongi ECAM Magnifica SMART 250.31 na mletou i zrnkovou kávu

Vybavení obývacího pokoje:

- rozkládací sedací souprava

- 2 křesla

- konferenční stolek

- stůl s 3 židlemi

- SMART 4K TV Sony KD-55XG8096 s kabelovou televizí

- internet + wifi (dosah v chalupě i na pozemku v blízkosti chalupy - pergola, ohniště).

Venkovní posezení vybavené osvětlením nejen pro posezení za teplých letních večerů - zahradní nábytek pod pergolou, ohniště malé s roštem a velké s lavicemi, houpací lavice, k dispozici zahradní gril s udírnou a příslušenstvím a možnost zahrát si ruské kuželky z bukového dřeva.

Vyžití pro děti:

Kromě houpací lavice na zahradě, zahrady velikosti 2.000 metrů čtverečních, ruských kuželek pod pergolou je možné navštívit volně přístupné krásné a rozlehlé dětské hřiště v obci Bělá pod Pradědem-Domašov přímo u autobusové zastávky směr Jeseník. Od Chalupy Šibřinka vzdálené cca 1.500m. U hřiště je i parkoviště a od chalupy možno jet po cyklostezce na kole, projít se procházkou podél řeky Bělé pěšky nebo u chalupy nasednout na autobusové zastávce na autobus a dojet přímo až ke hřišti či zábavnímu centru Bělá v pohybu. Přímo v Jeseníku je i zrealizovaný krásný skatepark pro děti na koloběžkách, inline bruslích i skateboardu.

V případě špatného počasí je krásné zábavní centrum obce Bělá pod Pradědem Bělá v pohybu https://www.belavpohybu.cz o autobusovou zastávku níže směr Jeseník.ÚKLID:

 Dle pravidla - "DO JAK UKLIZENÉ CHALUPY A NA JAK UKLIZENÝ POZEMEK HOST PŘÍJDE, A JAKÉ ZÁSOBY NALEZNE, V TAKOVÉM STAVU UKLIZENOSTI A ZÁSOB  CHALUPU A POZEMEK OPOUŠTÍ PŘI ODJEZDU."


Příjezd na pobyt (check in): 

- v 15.00 hodin, ne dříve.
Odjezd z pobytu (check out): 
- nejpozději do 10.00 hodin!


Děkujeme našim klientům, že dodržují časy příjezdů a odjezdů na Chalupu Šibřinka a jsou tak ohleduplní k ubytovaným hostům před nimi a ubytovaným hostům po nich. Jsou tak i ohleduplní i k nám, jelikož celá chalupa i pozemek se musí po každém turnusu připravit na následující turnus. Moc děkujeme :-)


Prozkoumejte okolí všemi směry