O NÁS

HUTTAHO s.r.o.Logo Chalupy Šibřinka
Logo Chalupy Šibřinka

Chalupa Šibřinka - pod pergolou
Chalupa Šibřinka - pod pergolou

Bělá pod Pradědem - Domašov
Bělá pod Pradědem - Domašov

Hezký a příjemný den Vám přeji,

jmenuji se Honza a vítám Vás srdečně na stránkách jednoho ze svých podnikatelských projektů - Chalupa Šibřinka, kterému se věnuje má firma HUTTAHO s.r.o.

 Mým cílem je, aby pobyt u nás na Chalupě Šibřinka byl pro Vás krásným zážitkem a mohli jste si díky našemu ubytování příjemně a v pohodě užít krás hor Jeseníky během celého roku, ať již jste přijeli za sportem, dovolenou či různou formou turistiky a nebo jen tak relaxovat v přírodě krásných hor. S úctou a přáním hezkých dní, Honza.Podnikatelský projekt Chalupa Šibřinka je jednou z podnikatelských činností, které provozuje obchodní společnost HUTTAHO s.r.o., založená 01. 01. 2020.

Majitel navázal na letité zkušenosti v oblasti turismu a provozování pobytů v Jeseníkách a založil v roce 2018 podnikatelský projekt Chalupa Šibřinka. Jmenovaný podnikatelský projekt se stal jednou součástí z podnikatelských zájmů obchodní společnosti HUTTAHO s.r.o., jež vzniká roku 2019.

Jelikož se hory obecně staly zálibou a životní láskou, snaží se krásné zážitky z hor, konkrétně Jeseníků, umožnit naplňovat svým klientům formou ubytování v krásné a malebné obci v srdci Jeseníků, Bělé pod Pradědem-Domašově. 

Ubytování  na Chalupě Šibřinka je koncipováno  horská chalupa k pronájmu jedné rodině s dětmi, případně i jejich zvířecími mazlíčky, či pro skupinu kamarádů nebo přátel (maximálně 4 osoby).


Obchodní společnost HUTTAHO s.r.o. 

Spisová značka C80708 uvedena u Krajského soudu v Ostravě

IČ: 08758751

DIČ: CZ08758751

Sídlo: Bělá pod Pradědem-Domašov 370, 790 01

Majitel, jednatel: RNDr. et PhDr. Jan Huták, MBAce (podíl 100%)

Obchodní společnost založena: 04. 12. 2019

Obchodní společnost zapsána: 12. 12. 2019

Kontakt: +420 775 191 178

Datová schránka: gd4sc7

Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Provozovatel projektu Chalupa Šibřinka (www.chalupa-sibrinka.cz)

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Jeseník.