O NÁS
HUTTAHO s.r.o.

RNDr. et PhDr. Jan Huták - majitel, jednatel
RNDr. et PhDr. Jan Huták - majitel, jednatel
Obecní znak - Bělá pod Pradědem
Obecní znak - Bělá pod Pradědem

Hezký a příjemný den Vám přeji,

jmenuji se Honza a vítám Vás srdečně na stránkách jednoho ze svých podnikatelských projektů - Chalupa Šibřinka, kterému se věnuje má firma HUTTAHO s.r.o.

 Mým cílem je, aby pobyt u nás na Chalupě Šibřinka byl pro Vás krásným zážitkem a mohli jste si díky našemu ubytování příjemně a v pohodě užít krás hor Jeseníky během celého roku, ať již jste přijeli za sportem, dovolenou či různou formou turistiky. S úctou a přáním hezkých dní, Honza.


Podnikatelský projekt Chalupa Šibřinka je jednou z podnikatelských činností, které provozuje obchodní společnost HUTTAHO s.r.o.

Majitel navázal na letité zkušenosti v oblasti turismu a provozování pobytů v Jeseníkách a založil v roce 2018 podnikatelský projekt Chalupa Šibřinka. Jmenovaný podnikatelský projekt se stal jednou součástí z podnikatelských zájmů obchodní společnosti HUTTAHO s.r.o., jež vzniká roku 2019.

Jelikož se hory obecně staly zálibou a životní láskou, snaží se krásné zážitky z hor, konkrétně Jeseníků, umožnit naplňovat svým klientům formou ubytování v krásné a malebné obci v srdci Jeseníků, Bělé pod Pradědem-Domašově. 

Ubytování  na Chalupě Šibřinka je koncipováno nikoli, jako apartmánový typ, ale jako celá chalupa k pronájmu jedné či dvěma rodinám s dětmi, případně i jejich zvířecími mazlíčky, či pro skupinu kamarádů nebo přátel, co chtějí pobýt na horách čistě ve svém soukromí a klidu blízkých. Ubytování je možné po celý rok včetně svátků.


Obchodní společnost HUTTAHO s.r.o. 

IČ:

DIČ:

Sídlo: Bělá pod Pradědem-Domašov 370, 790 01

Majitel, jednatel: RNDr. et PhDr. Jan Huták

Obchodní společnost založena 04.12.2019

Kontakt: +420 775 191 178