Uvítací dárek hostům pro lepší start dovolené

24.03.2019

Každý turnus z našich hostů dostává turistickou mapu Jeseníků a mapu Jeseníku. a okolí, aby při svých výletech a putováních po Jeseníkách, ať. již pěšky, na kole či na lyžích nebo autem, vždy našel správnou cestu nejen ke zvolenému cíli, ale i zpět na Chalupu Šibřinka.

V chodbě chalupy v policích pod schody jsou k zapůjčení i ostatní turistické mapy a k vyzvednutí pro potřeby našich klientů veškeré informativní materiály, které zaručí pestrý program pro rodiny s dětmi i ambiciózní sportovce, za každého ročního období i každého počasí. Mnoho tipů na výlety a pestrý program na horách naleznete s podrobnými informacemi včetně provozní doby a ceníků.

Naleznete zde i doporučení na ověřené a blízké servisy a půjčovny sportovního vybavení po celý rok a možnosti vyžití pro dospělé i děti.

Nechybí ani tipy na možnosti stravování v blízkém okolí, jízdní řád autobusové linky směr Jeseník i Červenohorské sedlo ze zastávek, které jsou blízko chalupy. Tyto spoje je možné výborně využít pro cestování po Jeseníkách, pokud se vám nechce cestovat autem.