…, když v Jeseníkách prší.

13.05.2019

Na horách, zejména v Jeseníkách, se Vám může během pobytu stát, že Vám program s výlety či sportováním může překazit deštivé počasí. V Jeseníkách však není skrze nevlídné počasí nic ztraceno, co se týká programu dne. Jeden z tipů na výlet je návštěva Priessnitzových lázní, kde v případě krásného počasí je možné využívat krásného přilehlého parku a areálu lázní - tenisové kurty, minigolf, venkovní kuželky, relaxační bazének, … a to vše s výhledem do působivého údolí Jeseníků a při slunečném počasí i s výhledem na vrcholy Praděd a Šerák.

A za onoho zmíněného nevlídného počasí si můžete dopřát výbornou kávu a velký výběr ohřívaných lázeňských oplatek. Atmosféru umocňuje úchvatný výhled na kopce Jeseníků a lázeňské městečko tvořené lázeňskými domy a působivými zahradami okrasných dřevin. 

Do Priessnitzových lázní se dostanete z Chalupy Šibřinka vlastním autem, autobusem ze zastávky od Chalupy Šibřinka do Jeseníku a poté z Jeseníku do lázní nebo krátkou procházkou z Jeseníku pěšky. Půvab lázeňského městečka tyčícího se nad Jeseníkem stojí určitě za vidění, nejen množstvím výborných kavárniček, krásami architektury lázeňských domů a přilehlých parků a zahrad, ale i možnostmi příjemných procházek v lesoparku a možnostmi lázeňských procedur venku nebo přímo v lázních.

Vřele doporučujeme.